Next

Britská značka Next založená v roce 1864 je světoznámá módní firma, která se pyšní rozmanitým zbožím. Cílem této značky je zavděčit se všem věkovým kategoriím. Velký výběr je také v maternity, což je móda pro těhotné. Next se řadí mezi nejoblíbenější značky, co se týče dětské módy. Velmi známá a populární dceřinná značka Next je Lipsy, která se zaměřuje spíše na ženy ve věku 16-35. Nejznámější kousky od Lipsy jsou krásné zdobené šaty všech střihů a barev.

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • NEXT
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. Customer return = zboží vrácené od zákazníků - může obsahovat vady. Jedná se o zboží z kolekce jaro / léto.Paleta 1000ks. Paletu můžete koupit od 1100-1500 kusů. Pouze osobní odběr!Foto je pouze ilustrační, každé...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:069
  Značka:Next
 • next doplnky
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. NEXT  - paleta mix obsahuje - spodní prádlo, ponožky, opasky, punčošky, čepice, kloboučky, plavky a mnoho dalšího. Paleta - cca 1000ks, jednotná cena 29 000 Kč. Pouze osobní odběr!Foto je pouze ilustrační,...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:003
  Značka:Next
 • next beding
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. Bedding = zboží vrácené od zákazníků - může obsahovat vady.Palety obsahují cca 150 - 200 ks. POZOR:  POUZE OSOBNÍ ODBĚR Foto je pouze ilustrační, každé balení má jiný obsah.  
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:002
  Značka:Next
 • next zima
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. Customer return = zboží vrácené od zákazníků - může obsahovat vady. Jedná se o zboží z kolekce podzim / zima. Paleta obsahuje cca 200 kg. Pouze osobní odběr!Foto je pouze ilustrační, každé balení má jiný obsah.
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:001
  Značka:Next