Next

Společnost Next je britskou módní značkou zaměřující se na prodej stylových a kvalitních modelů. Mezi ně patří modely dámského, pánského a dětského oblečení, kolekci spodního prádla, sportovní kolekci oblečení či odkaz na další módní značky spolupracující se společnosti. Pravidelně kombinuje styly ležérní, prudce elegantní i absolutně sportovní. Na své si zde tedy přijde každý, výběr je opravdu pestrý.

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • NEXT
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. Customer return = zboží vrácené od zákazníků - může obsahovat vady. Jedná se o zboží z kolekce jaro / léto.Paleta 1000ks. Paletu můžete koupit od 1100-1500 kusů. Pouze osobní odběr!Foto je pouze ilustrační, každé...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:069
  Značka:Next
 • next doplnky
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. NEXT  - paleta mix obsahuje - spodní prádlo, ponožky, opasky, punčošky, čepice, kloboučky, plavky a mnoho dalšího. Paleta - cca 1000ks, jednotná cena 29 000 Kč. Pouze osobní odběr!Foto je pouze ilustrační,...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:003
  Značka:Next
 • next beding
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. Bedding = zboží vrácené od zákazníků - může obsahovat vady.Palety obsahují cca 150 - 200 ks. POZOR:  POUZE OSOBNÍ ODBĚR Foto je pouze ilustrační, každé balení má jiný obsah.  
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:002
  Značka:Next
 • next zima
  Pro zobrazení cen se prosím registrujte. Customer return = zboží vrácené od zákazníků - může obsahovat vady. Jedná se o zboží z kolekce podzim / zima. Paleta obsahuje cca 200 kg. Pouze osobní odběr!Foto je pouze ilustrační, každé balení má jiný obsah.
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:001
  Značka:Next

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem